RU

У лікарів вимагатимуть ліцензію лише на один вид діяльності

01.02.2011, 15:55
У лікарів вимагатимуть ліцензію лише на один вид діяльності - Фото
471885580aed81b9ad706bbd68fd26b9.jpg

У лікарів вимагатимуть ліцензію лише на один вид діяльності

Замість 165 ліцензованих видів робіт Міністерство охорони здоров'я України залишає один вид діяльності - "медичну практику". Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва узгодив проект відповідних ліцензійних умов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Держкомпідприємництва, на сьогодні ліцензія видавалася на всі види робіт, які надає приватний лікар або клініка.

"Лікар, після 7 років навчання в університеті та інтернатурі, повинен був ще і ліцензією додатково підтверджувати свою освіту. Крім того, якщо ліцензіат пізніше хотів, наприклад, розширити види меддопомоги, він повинен був переоформляти ліцензію наново. Це все - зайві бюрократичні перешкоди", - наголосив глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

З прийняттям нових ліцензійних умов у ліцензію лікаря буде вписуватися вид господарської діяльності, яку він проводить, - "медична практика". Кваліфікаційні умови, необхідні для надання лікарем певних медичних послуг, будуть підтверджувати дипломом про вищу освіту з конкретної спеціальності і відповідні сертифікати.

У Комітеті нагадують, що у межах проведення дерегуляції підприємницького середовища Держкомпідприємництва загалом досягло скасування ліцензування для 2045 з 2268 видів робіт (90,2%) і зменшення на 35% кількості ліцензованих видів діяльності.

Медицина: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини