У Кличка розповіли, коли Київ зможе позбутися маршруток

20.11.2019, 14:23
У Кличка розповіли, коли Київ зможе позбутися маршруток - Фото
Фото: LIGA.net

Щоб позбутися від маршруток на міських маршрутах столиці, Києву знадобиться від 5 до 10 років, заявив радник мера Максим Бахматов в інтерв'ю LIGA.net.

"Від маршруток треба позбавлятися в тому вигляді, в якому вони є... Маршрутки швидко закривають проблему (перевезення), але глобально це йде на шкоду. З маршрутками треба прощатися, а з людьми, які інвестують у маршрутки, потрібно домовлятися про створення спільних маршрутів, про управління. Тільки не в плані маршрутних таксі - неприємних, брудних, як зараз, - а звичайного транспорту - автобусів", - сказав він.

За словами Бахматова, проблема настільки об'ємна і критична, що різко заборонити їх неможливо.

"Тому що ми маємо завтра дати альтернативу в автобусах", - пояснив він.

"Я можу показати цифри і сказати: "Хлопці, ви класно заробляєте, а давайте тепер ці гроші інвестуємо в комфортні, нормальні автобуси, з нормальним графіком і ви продовжуєте заробляти". Інакше я не можу зробити. У міста немає достатньо грошей, щоб миттєво це вирішити. Але поступово, рік за роком, протягом 5 або 10 років, ми оновимо це все", - каже радник мера.

Він також зазначив, що тільки на троєщинському маршруті обіг приватних перевізників становить близько 1 млрд грн на рік, а їх частка на цьому напрямку - 55-60%.

"40-45% - це комунальний транспорт, інше - маршрутки. Виходить, приблизно 247 000 чоловік щодня користуються маршрутками", - сказав Бахматов.

Також Бахматов розповів про проект метро на Троєщину та терміни будівництва.

Читайте повне інтерв'ю: Суперрадник Кличка: Їздити в центрі на машині має бути дорого й боляче

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса