RU

У Київміськбуді розповіли, коли отримають перші об'єкти Укрбуду

12.02.2020, 16:26
У Київміськбуді розповіли, коли отримають перші об'єкти Укрбуду - Фото
Укрбуд девелопмент
доповнено

Київміськбуд в найближчі два тижні планує прийняти в управління шість об'єктів компанії Укрбуд, яка призупинила будівництво 26 житлових комплексів у Києві. Про це в інтерв'ю КиевVласть розповів президента Київміськбуду Ігор Кушнір.

За його словами, щодо інших недобудованих об'єктів триває робота. Він зазначив, що процеси виявилися складнішими, ніж очікувалося. "Десь власник землі взагалі не знав, що Укрбуд передає проект нам. Десь довго не могли підписати первинні документи, десь довго розбиралися з квартирами", - уточнив Кушнір.

При цьому він додав, що за основною частиною об'єктів вже закінчують інвентаризацію. "Нам треба зрозуміти, скільки грошей потрібно витратити на добудову кожного об'єкта. Є такі, які Укрбуд уже продавав, але ще не будував, вони найбільш неоднозначні", - сказав Кушнір.

Компанія паралельно веде переговори з Державною іпотечною установою (ДІУ) про фінансову допомогу. "Працюємо над звільненням проектів Укрбуду від сплати пайової участі та зняттям арештів із ділянок, де є такі проблеми", - додав Кушнір.

Він також попередив інвесторів Укрбуду, які платять розстрочку, робити це виключно через банк і зберігати квитанцію. "На її підставі після прийняття об'єктів, Київміськбуд видаватиме довідку про виплату н-ної кількості квадратних метрів", - підкреслив Кушнір.

Доповнено. Як розповів LIGA.net один з інвесторів компанії Укрбуд, знайомий з умовами угоди, спочатку в Київміськбуд передадуть п'ять житлових комплексів: ЖК Пектораль, ЖК Гармонія, ЖК Новомостицький, ЖК Сонячна Рів'єра і ЖК Харківський.

"Триває пошук джерел фінансування для початку будівництва - для цього необхідно близько 2 млрд грн", - розповів інвестор.

За його словами, інформація про конкретні плани і графіки завершення будівництва поки відсутня - розповісти про них у Київміськбуді обіцяють до кінця лютого.

Детальніше про проблеми та історію падіння "Укрбуду" читайте тут.

Читайте також: Що треба знати інвесторові "Укрбуду"? 5 головних питань і відповідей.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини