RU

У Києві до кінця року інвентаризують всі хрущовки

13.11.2019, 12:52
У Києві до кінця року інвентаризують всі хрущовки - Фото
Фото: depositphotos.com

Київська міська ради (КМДА) на засіданні 12 листопада вирішила провести інвентаризацію застарілого житлового фонду столиці. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Передбачається, що виконавчий орган Київради протягом двох місяців повинен провести відповідну інвентаризацію. Це необхідно для прозорого і ефективного процесу реконструкції або реновації застарілого житлового фонду Києва", - йдеться в повідомленні.

За даними Міністерства регіонального розвитку на 2018 рік, в столиці більше 3000 будинків, що відносяться до застарілого житлового фонду. При цьому в Київраді кажуть, що "непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків". Більшу частину об'єктів застарілого житлового фонду складають так звані "хрущовки", термін експлуатації яких уже закінчився.

  • У липні в Міністерстві регіонального розвитку запропонували законопроект, згідно з яким жителів хрущовок будуть відселяти в житло в тому ж районі. Крім того, в міністерстві планували залучити до реновації застарілого житла інвесторів.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини