RU

У Києві пройде Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт"

21.07.2010, 16:31

Восени цього року у Києві пройде 7-й Міжнародний авіаційно-космічний салон "Авіасвіт", на якому близько 250 підприємств авіаційної, ракетно-космічної, оборонної та інших галузей з майже 30 країн світу продемонструють свою продукцію і новітні розробки. Також заплановані демонстраційні польоти.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кабінету Міністрів, на салоні буде представлена експозиція сучасних зразків авіаційної і космічної техніки, вузлів і компонентів, обладнання для аеропортів і відповідних послуг, технологічних процесів, обладнання і матеріалів для машинобудування. Також буде представлено понад 70 літаків і вертольотів: від найбільших і потужних у світі літаків сімейства "Антонов" до представників легкої авіації.

"Ми чекаємо, що це буде найбільш представницький авіаційно-космічний салон в Україні. Вже сьогодні, за два місяці до початку роботи "Авіасвіту", свою участь у ньому підтвердили 170 вітчизняних і зарубіжних підприємств", - зазначив однин із членів оргкомітету Леонід Зворикін.

За його словами, у роботі салону візьмуть участь такі українські підприємства, як Державний авіабудівельний концерн "Антонов", ВАТ "Мотор Січ", ДП "Конструкторське бюро "Південне" ім. Янгеля" та інші. Серед зарубіжних підприємств братимуть участь російські вертолітобудівельники ВАТ "Роствертол", відома німецька літакобудівельна компанія "Aquila aviation", південноафриканські літакобудівники "Dеnel aviation", датські приборобудівники - партнери всесвітньо відомої корпорації "General Electric" і ще більше сотні відомих підприємств і компаній.

Сьомий Міжнародний авіаційно-космічний салон "Авіасвіт" пройде з 30 вересня по 4 жовтня 2010 року в пмт Гостомель на аеродромі "Київ-Антонов".

Авіакосмічна промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини