RU

У Києві на 14 кв.м було зареєстровано 878 юросіб

29.07.2008, 16:04

Столичні податківці виявили 168 адрес, за кожною з яких зареєстровано понад 50 суб'єктів господарювання. Загальна кількість зареєстрованих там платників податків становить 37 тис. 307 осіб.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Державної податкової адміністрації у м. Києві,
останнім часом поширилось явище масової реєстрації суб'єктів підприємництва за однією адресою. Так, 878 юридичних осіб зареєстровано на площі у 14 квадратних метрів, тобто на одного суб'єкта підприємницької діяльності припадає півтора квадратних сантиметра.
Система, коли до Єдиного державного реєстру заноситься адреса, за якою платник податків фактично не перебуває, не лише створює певні складності для роботи податкових органів, але і містить додаткові ризики для легальних суб'єктів бізнесу, їх контрагентів та кредиторів, зазначають у прес-центрі ДПА у м. Києві.


Загалом, податківці столиці виявили 168 адрес, за кожною з яких зареєстровано понад 50 суб'єктів господарювання, загальною кількістю 37 тисяч 307 платників податків. Понад 60% зареєстрованих за цими адресами фірм звітують про відсутність підприємницької діяльності або не звітують взагалі. "Отже, можна стверджувати, що цей механізм не має жодного відношення до реального розвитку підприємництва, а використовується переважно "ділками" тіньового бізнесу як поштове відділення. Насправді, такі фірми чекають свого часу для проведення декількох операцій, щоб надалі зникнути з українського ринку взагалі, або через якийсь проміжок часу збанкрутувати (30% з них знаходяться на різних стадіях ліквідації або у розшуку)", - зазначають у прес-службі.


Податківці столиці застерігають усіх, хто має намір зареєструватися платниками податків, і, власне, вже наявних суб'єктів підприємницької діяльності, що отримання юридичної адреси у подібних "бізнес-інкубаторах" або ведення господарської діяльності з контрагентами, зареєстрованими за цими адресами, може зашкодити вашому бізнес-іміджу та створити додаткові проблеми у здійсненні вашої підприємницької діяльності.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини