RU

У Києві – мільйон авто. Що далі?

19.08.2008, 09:52

У Києві – мільйон авто. Що далі?

Столиця України - найбільш "автомобілізоване" місто країни. За даними начальника прес-служби столичного управління ДАІ Євгена Кравця, днями у Києві було зареєстровано мільйонний автомобіль. Враховуючи офіційну статистику 2006 року, згідно з якою у Києві нараховувалося близько 2,9 млн. людей, автомобіль має кожен третій житель міста. Проте, "приплюсувавши" усіх приїжджих, що проживають в орендованих кімнатах та квартирах, можна передбачити, що автомобіль має кожен шостий мешканець Києва.

Раніше експерти передбачали, що за підсумками цього року столичний автопарк збільшиться до 860 тис. Подолання "мільйонного" рубежу планувалося тільки у 2010 році. Таким чином, кияни випереджають передбачений експертами рівень автомобілізації мінімум на два роки. Аналітики прогнозують: зростання продажів легкових авто триватиме як мінімум до 2012 року.

Зростаюча автомобілізація примушує столичну владу активізувати боротьбу із заторами на дорогах. Так, у міськадміністрації проводиться постійна розробка нових ідей і проектів, які допомогли б позбутися щоденних заторів.

Детальніше про подолання "мільйонного" рубежу читайте на Biz.liga.net


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини