RU

У Каневі відкрили вертолітний майданчик

19.09.2011, 15:50
У Каневі відкрили вертолітний майданчик - Фото
5788e79d82ffb3836a9788ea42434f8b.jpg

У Каневі відкрили вертолітний майданчик

У Каневі запрацював вертолітний майданчик з пасажирським терміналом пропускною спроможністю 50 пасажирів на годину з під'їзною дорогою.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, урочисте відкриття вертолітного майданчика відбулося сьогодні, 19 вересня, за участю віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури, голови Черкаської облдержадміністрації і голови Черкаської обласної ради.

Об'єкт розташований неподалік від Шевченківського національного заповідника, що дозволяє йому приймати офіційні делегації з інших держав, туристичні групи для ознайомлення з визначними пам'ятками української національної і світової історико-культурної спадщини, історією Тарасової гори, зазначили в міністерстві. Крім того, відкриття вертолітного майданчика поліпшить розвиток транспортної інфраструктури Черкаської області і України загалом.

До складу об'єкта входять, зокрема, посадковий майданчик, одноповерховий пасажирський термінал, контрольно-перепускний пункт, місця для зупинки автотранспорту та інше.

Пасажирський термінал складається з двох частин. У першій зосереджені всі функціональні зони: зал очікування, конференц-зал на 30 місць, кімнати відпочинку, охорони, перекладачів, обслуговуючого персоналу, побутові приміщення. Друга частина - "прохідна" - з'єднує в'їзд на територію об'єкта з основним посадковим майданчиком.

Будівництво об'єкта почалося на початку березня 2011 року. Площа ділянки під будівництво становить 8,5 га. Проектна вартість об'єкта була оцінена в 96 млн.грн.

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявили, що будівництво вертолітного майданчика в Каневському районі проходить в рамках підготовки до Євро-2012. У свою чергу, опозиція заявила, що уряд "розбазарює гроші під прикриттям підготовки до Євро-2012".

Транспорт, логістика: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини