RU

У Кабміні вирішили спростити бізнесу звітність для Держстату

13.01.2020, 11:14
У Кабміні вирішили спростити бізнесу звітність для Держстату - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів планує скасувати близько 40% форм Державного комітету статистики, які заповнюють українські підприємства. Про це в Telegram-каналі написав міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

За його словами, до такого рішення прийшли в результаті аудиту. "Головна ідея реформи: не збирати у підприємств ту інформацію, яка і так є у держави. А також не збирати ту інформацію, яка не використовується для прийняття управлінських рішень", - написав Дубілет.

Він уточнив, що за цими критеріями можна скасувати 43 форми (всього їх 110). "При цьому це не вплине на якість і обсяги інформації, яку для держави готує Держстат", - зазначив Дубілет.

Серед форм, які плануємо скасувати цього року: Звіт про використання і запаси палива (4-мтп), Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (1-опт), Використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємствах (1-ІКТ ), Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції (1П-НПП), Звіт про обсяги реалізованих послуг (1-послуги), Звіт із праці (1-ПВ), Звіт про діяльність громадської організації (1-ГО), Звіт про виробництво промислової продукції за видами (1-П), Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами (1-Б), Звіт про реалізацію продукції сільського господарства (21-заг), Звіт про ціни виробників промислової продукції (1-ціни), Звіт про діяльність установи вищої освіти, про яку я писав раніше (2-3нк).

Читайте російською: В Кабмине решили упростить бизнесу отчетность для Госстата

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини