RU

У Кабміна немає змоги збільшити прибутковість ПДВ-облігацій

02.06.2010, 15:03

Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) для відшкодування сум податку на додану вартість (ПДВ) будуть випущені строком на 5 років з прибутковістю 5,5%. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко зазначив, що Кабінет Міністрів прийняв рішення, за яким заборгованість щодо ПДВ (23 млрд. грн., станом на кінець травня) може бути добровільно оформлена кожним платником у вигляді облігацій. "Є один момент, який усіх непокоїть - це прибутковість 5,5%. Я можу сказати, що планується випустити папери на 5 років. Щороку 1/5 частину ми будемо гасити повністю. Тому прибутковість 5,5%. Звичайно, усі хотіли б отримати 15-20%, але у нас немає такої змоги", - сказав він.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну N368 від 12 травня 2010 року, Кабінет Міністрів випустить ОВДП для відшкодування сум ПДВ, задекларованих до відшкодування до 1 травня 2010 року. Кабмін також доручив Державній податковій адміністрації забезпечити подання Міністерству фінансів до 1 червня 2010 року матеріалів щодо інвентаризації відшкодування сум ПДВ, за яким задекларовані до 1 травня, підтверджені результатами перевірок і не відшкодовані на дату набуття чинності Закону "Про держбюджет на 2010 рік".

Податкова зобов'язана надати такі дані Мінфіну для визначення обсягу випуску ПДВ-облігацій.

Оподаткування: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини