RU

У IKEA заявили про можливе підвищення цін на товари

09.03.2021, 15:30
У IKEA заявили про можливе підвищення цін на товари - Фото
Фото: depositphotos.com

Ціни на продукцію компанії IKEA можуть вирости через напругу в світовій торгівлі. Про це генеральний директор компанії Єспер Бродін розповів ВВС.

Він вважає, що введення таких обмежень, як мита, "зазвичай не приносить користі простим людям".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Зазвичай це призводить до збільшення витрат на товар в підсумку. І це викликає певні занепокоєння не тільки в Індії, але й у всьому світі", — сказав Бродін.

IKEA грунтовно вклалася в індійський ринок, плануючи розширення. Але більшість продукції, яка продається в країні, йде на імпорт.

Підвищення податків на імпорт, яке уряд запровадив торік, поставило компанію в невигідне положення порівняно з місцевими підприємствами.

Єспер Бродін також зазначає, що для компанії важливо виготовляти продукцію відповідно до викликів змін клімату. Такий підхід гендиректор не вважає благодійністю, а називає новою економікою 2.0.

Іншою проблемою для компанії стало виживання в умовах пандемії і перехід в онлайн-формат. 80% з 445 торгових точок у всьому світі протягом останнього року якийсь час були закриті, але Бродін не вважає, що пандемія коронавірусу назавжди змінить роздрібну торгівлю.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини