У групі Нафтогаз з'явилася нова компанія

31.10.2019, 13:56
У групі Нафтогаз з'явилася нова компанія - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Спеціалізована компанія створена в складі дивізіону "Нафта" для централізаціі закупівель і реалізації нафтопродуктів

Група Нафтогаз створила ТОВ Нафтогаз Ойл Трейдінг, яка буде займатися закупівлею і продажем нафтопродуктів і нафтохімічних продуктів.

Як повідомляє прес-служба Нафтогазу, новостворена компанія буде працювати як в інтересах всіх підприємств групи, так і торгувати самостійно.

"Така централізація дозволить істотно підвищити ефективність і прозорість операцій з купівлі-продажу нафтопродуктів в інтересах підприємств групи Нафтогаз", - зазначив керівник дивізіону "Нафта" Микола Гавриленко.

За його словами, Нафтогаз Ойл Трейдінг також повинна стати повноцінним учасником ринку і приносити Нафтогазу додатковий дохід від трейдингової діяльності. Компанія буде торгувати нафтопродуктами виробництва групи Нафтогаз і продукцією інших виробників.

Керівником Нафтогаз Ойл Трейдінг призначений Юрій Кузьмін, який з 2015 року відповідає за торгові операції з рідкими вуглеводнями і закупівлю сировини в Укргазвидобування. Торгівлею нафтопродуктами Кузьмін займається з 2004 року. Він починав в компанії групи Татнафта, яка була оператором Кременчуцького НПЗ. З 2008 року Кузьмін займався трейдингом в українському представництві компанії ТНК-ВР, яка забезпечувала оперативне управління Лисичанським НПЗ.

  • Минулого тижня Нафтогаз оголосив відкриті торги на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових і антикорупційних розслідувань (Forensic). За послуги компанія готова заплатити 65 млн грн.
  • 29 жовтня з'явилася інформація, що Нафтогаз готується до випуску єврооблігацій на $500 млн з терміном обігу в п'ять-сім років.

Читайте російською: В группе Нафтогаз появилась новая компания

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев