У Google Chrome стало можливим групувати вкладки

18.05.2020, 14:33
У Google Chrome стало можливим групувати вкладки - Фото
Ілюстрація Google

Деякі користувачі групують вкладки за темами, деякі - за терміновістю

Компанія Google тестує у своєму браузері Chrome новий спосіб організації вкладок - їх можна групувати і називати групи. Про це повідомляється у блозі компанії.

Функція вже доступна в останній  бета-версії Chrome.  У блозі йдеться, що в світі є два типи людей: "мінімалісти", у яких у браузері одночасно відкрито мінімум сторінок, і "колекціонери", які тримають у вкладках багато сторінок. Нова функція стане в нагоді обом типам користувачів, відзначили в Google.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net -  тут тільки те, про що ви не можете не знати

Щоб створити групу, слід натиснути правою кнопкою миші на одній із вкладок і присвоїти їй ім'я і колір. Також можна перетягувати вкладки з групи в групу, якщо потрібно змінити порядок їх організації. Як назви груп можна використовувати емодзі.

Розробники Google Chrome вже кілька місяців тестували це нововведення. Вони встановили, що деякі користувачі групують свої вкладки Chrome за темами, наприклад, працюючи над кількома проектами або переглядаючи кілька сайтів з оглядами або товарами. Інші користувачі групують відкриті вкладки за ступенем терміновості - "якомога швидше", "на цьому тижні", "пізніше". Групи вкладок можуть допомогти відстежувати прогрес у виконанні певних завдань: "ще не розпочато", "виконується", "необхідно продовжити" і "завершено".

  • Раніше Google зробила безкоштовним для всіх користувачів свій аналог Zoom - Google Meet.
  • За даними ЗМІ, Google розробляє власну банківську смарт-карту.
  • Google оголосила про нові правила для видавців Android-додатків у магазині Google Play. Зокрема, стала обмеженою можливість додатків збирати дані про геолокації користувачів у фоновому режимі.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?