RU

У Газпромі вважають, що ЄС застосовує до України подвійні стандарти

20.10.2011, 00:26
У Газпромі вважають, що ЄС застосовує до України подвійні стандарти - Фото
ab8c95d17d1a2d1c890ead5b988149cc.jpg

У Газпромі вважають, що ЄС застосовує до України подвійні стандарти
Заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв уперше офіційно прокоментував вирок колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Позицію компанії він озвучив у доповіді на зустрічі міністрів енергетики країн-учасниць Міжнародного енергетичного агентства (МЭА) у Парижі.

"Наприклад, ЄС у переговорах з Україною по подальшому розширенню співробітництва вимагає звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко як певної попередньої умови", - заявив Медведєв, якого цитує Інтерфакс Україна.

"Проте, ЄС не підкреслює в однозначній формі, що він вимагає від України забезпечення безперешкодного й безперервного транзиту російського газу в Європу", - відзначив він, підкресливши, що бачить у цьому політикові подвійних стандартів.

"Українські транзитні кризи 2006 і 2009 року були штучно створені політиками, більш того - не російськими", - додав він.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі терміном на сім років.

Реакція Європи на вирок була досить жорсткою.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини