RU

У Фонді держмайна заявляють про рейдерське захоплення ОГХК. Подробиці

17.04.2020, 18:22
У Фонді держмайна заявляють про рейдерське захоплення ОГХК. Подробиці - Фото
Фото: прес-служба ОГХК
доповнено

У Фонді державного майна заявляють про рейдерське захоплення державного підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія". Повідомлення опубліковане в Facebook ФДМУ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Зараз відбувається рейдерське захоплення державного підприємства Об'єднана гірничо-хімічна компанія", - йдеться в повідомленні.

Доповнено о 13:22. У коментарі Hromadske заступник директора департаменту комунікацій ФДМУ Микола Ганіч заявив, що головний офіс підприємства захопили колишні менеджери ОГХК, яких ФДМУ звільнив у зв'язку з інформацією про корупцію. Однак це рішення Фонду держмайна оскаржили в суді.

"Зараз, прикриваючись рішенням суду, старий менеджмент фактично захопив приміщення головного офісу Об'єднаної гірничо-хімічної компанії, не допускаючи до управління нових менеджерів", - повідомив Ганіч.

За його словами, до офісу держпідприємства прибули представники ФДМУ. Вони також звернулися до правоохоронних органів, щоб ті надали правову оцінку діям колишнього керівництва ОГХК.

У ФДМУ уточнюють, що 16 квітня суд скасував рішення про звільнення колишнього менеджменту ОГХК. Фонд держмайна планує його оскаржити.

Доповнено о 14:33. Як повідомили кореспонденту LIGA.net в ФДМУ, рішення про звільнення оскаржив у суді Олександр Гладушко. У лютому цього року ФДМУ призначив на посаду в.о. голови ОГХК Михайла Макарова замість Олександра Гладушка. Новий керівник отримав завдання готувати підприємство до приватизації. У березні Фонд припинив повноваження кількох менеджерів правління ОГКХ і призначив нових. Вони планували провести аудит і підготувати повне розкриття інформації про компанію.

Доповнено о 17:22. Сам же Гладушко факт рейдерства заперечує. За його словами, Маркаров і Девіс продовжують виконувати свої обов'язки в ОГХК, а рішення суду стосується лише указу ФДМУ. "Будучи на лікарняному, я отримав повідомлення про звільнення з посади першого заступника голови в зв'язку з указом Фонду. Вийшовши з лікарняного, я та інші колишні члени правління оскаржили цей указ в Господарському суді. Сьогодні я прийшов в офіс ОГХК, щоб повідомити про це рішення і рекомендував правлінню його враховувати", - сказав Галушко в офісі підприємства. "Я не міняв замків, у мене немає ні пропуску, ні ключа. Ніяких дій щодо реєстру, печатки і так далі я не робив. Рішення суду не дозволило мені захопити керівництво в цій компанії", - додав він.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", в управлінні якого знаходяться Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.). Компанія продає продукцію більш ніж до 30 країн світу. Основні ринки збуту - ЄС, Китай, Туреччина, а також США і країни Африки. Статутний капітал ПрАТ "ОГХК" - 1,944 млрд грн. З лютого 2020 року обов'язки голови правління виконує Михайло Макаров.

Читайте російською: В Фонде госимущества заявляют о рейдерском захвате ОГХК

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини