RU

УЄФА оцінює ситуацію з аеропортом Львова як катастрофічну

14.07.2009, 16:55

Інспектори УЄФА оцінюють ситуацію з реконструкцією аеропорту Львова в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року як катастрофічну. Про це заявив інспектор УЄФА Пітер Хемпсон, що перебуває з візитом у Львові, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

"Ви чудово розумієте, що можливо, якщо у нас з аеропортом будуть проблеми. Нас не врятує ні стадіон, ні повна готовність з боку міста. Хоч у Львові можна найшвидше досягнути результату з аеропортом. Якщо брати аеропорти інших міст, то там є проблеми з економічною доцільністю. Тому що вкладені кошти мають повернутися. У Львові з цим проблем немає, у Львів їдуть туристи. Частина з них їде через аеропорт. Є економічна доцільність робити реконструкцію", - сказав міський голова Львова Андрій Садовий, коментуючи висловлювання інспектора УЄФА.

За словами мера Львова, всі необхідні документи з боку Львівської міської ради по землі для аеропорту були узгоджені ще на останній сесії міськради. "З точки зору міста ми дуже швидко оформили всю документацію, яка стосується землі. Документи було подано ввечері, а вже наступного дня вони були узгоджені", - вказав А.Садовий.

Відзначимо, Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник обіцяв, що до 31 липня 2009 року уряд України надасть гарантії фінансування підготовки чотирьох українських аеропортів до Євро-2012, включаючи будівництво злетно-посадкових смуг.

Крім того, 25 червня Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що протягом місяця визначиться інвестор для реконструкції Міжнародного аеропорту "Львів".

Нагадаємо, УЕФА затвердив Київ як місто для проведення матчів групової стадії Євро-2012, матчу або матчів четвертьфіналу і одного матчу півфіналу. Фінальний матч відбудеться у Києві тільки в тому разі, якщо до 30 листопада 2009 року буде виконано всі умови, щодо стадіону, інфраструктури аеропорту, регіонального транспорту і розміщення.

Донецьк, Львів і Харків наразі не затверджені як міста для проведення матчів групової стадії Євро-2012. Містам надано час до 30 листопада 2009 року, щоб виконати умови, до стадіонів, інфраструктури аеропортів, регіонального транспорту і розміщення.

Дніпропетровськ і Одеса не затверджені як міста для проведення матчів і не враховуються як резервні міста.

Від Польщі остаточно затверджені чотири міста: Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ.
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини