RU

УЄФА дозволять відкривати рахунки в українських банках без представництва

16.08.2010, 10:20

Уряд України має намір дозволити УЄФА відкривати рахунки в українських банках без створення постійного представництва. Відповідний законопроект про внесення зміни до статті 6 Закону "Про платіжні системи і переказ коштів в Україні" зареєстрований в Верховній Раді України Прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Як сказано у пояснювальній записці до проекту, мета прийняття законодавчого акту - створення належних умов для продажу і розповсюдження УЄФА квитків і пакетів гостинності на матчі Євро-2012, конвертації валюти і переведення грошових коштів на рахунки УЄФА за межі України, а також використання коштів, отриманих в українській національній валюті, для здійснення благотворних внесків і фінансування операційних витрат в Україні.

Проектом закону передбачається надання банкам права тимчасово відкривати УЄФА рахунку для здійснення вказаних операцій до 30 листопада 2012 року.

Також автор законодавчої ініціативи зазначає, що реалізація цього законопроекту не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини