RU

У ексгравця збірної України пропали гроші з банківського сейфа. Що кажуть в ПриватБанку

19.10.2020, 15:58
У ексгравця збірної України пропали гроші з банківського сейфа. Що кажуть в ПриватБанку - Фото
Руслан Ротань (Фото з особистої сторінки в Facebook)

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу і ексгравець збірної Руслан Ротань заявив про зникнення грошей з комірки в  АТ "ПриватБанк"  та звинуватив у цьому слідчу групу Державної фіскальної служби. Про це Ротань  написав в Instagram.

"17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в ПриватБанку і забрала звідти мої заощадження. За кримінальним провадженням, що не має до мене жодного відношення. Не поставивши мене до відома. У результаті третина вилучених грошей "випарувалася" й не потрапила до протоколу вилучення", –  написав Ротань.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Про те, що сталося, Ротань дізнався випадково 18 вересня. Станом на 18 жовтня тренеру вдалося повернути велику частину заощаджень за допомогою юристів.

Переглянути цей допис в Instagram

Я всегда думал, что если ты честно зарабатываешь свои деньги, тебе нечего опасаться прихода правоохранительных органов. Увы, я ошибался. 17 сентября следственная группа Государственной фискальной службы из Киева вскрыла мою ячейку в Приватбанке и забрала оттуда мои сбережения. По уголовному производству, не имеющему ко мне никакого отношения. Не поставив меня в известность. В результате треть изъятых денег "испарилась" и не попала в протокол изъятия. Я узнал о произошедшем... случайно, на следующий день! Я был очень подавлен и расстроен последний месяц. Но благодаря слаженной работе @dynasty__ua большую часть денег вчера удалось вернуть. А остальное... в ГБР идёт уголовное расследование (номер 62020100000001979) и я надеюсь виновных найдут. Приватбанк, я очень вами разочарован. Вы не цените своих клиентов. Уверен, что ограбить меня без прямого содействия ваших сотрудников было невозможно! Спасибо друзьям, которые поддерживали меня в этот сложный период.

Допис, поширений Ruslan Rotan (@rotan_ruslan29)

У Приватбанку заперечують пропажу грошей з комірки Ротаня. В інтерв'ю  РБК-Україна пресслужба банку заявила, що в постанові суду не були вказані дані власника, а тільки номер комірки депозитарію банку.

"ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства і виконав постанову про проведення слідчих дій щодо сейфової комірки", – заявили в ПриватБанку.

У банку додали, що відкриття сейфа проводилося під відеозапис зі складанням опису вмісту. Саме відділення банку тоді було оточено і не обслуговувало клієнтів.

У комірці знаходився листок обліку приходу й витрати грошей. Залишок в комірці "збігався з тим, що було вилучено і внесено в опис правоохоронцями", відзначають в банку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини