RU

У ЄБРР нова президентка. Хто така Оділь Рено-Бассо

09.10.2020, 10:50
У ЄБРР нова президентка. Хто така Оділь Рено-Бассо - Фото
Нова президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо (Фото: EBRD)

Рада керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку обрала француженку Оділь Рено-Бассо наступною президенткою банку. Про це йдеться в заяві ЄБРР.

Оділь Рено-Бассо замінить на посту президента банку Суму Чакрабарті, який пішов у відставку в липні 2020 року після двох повних чотирирічних термінів президентства. Новий президент вступить на посаду до кінця поточного року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

До свого призначення Оділь Рено-Бассо займала пост генеральної директорки казначейства Франції, де в її обов'язки входила розробка економічної стратегії Франції, питання європейських і міжнародних фінансових відносин, торговельної політики, фінансового регулювання та управління держборгом.

На цій посаді вона також займала пости віцепрезидентки Європейського економічного і фінансового комітету, заступниці в групах G7 і G20, заступниці керуючого Світового Банку, ЄБРР і Африканського банку розвитку.

Оділь Рено-Бассо також є головою Паризького клубу.

До роботи в казначействі, вона була заступницею генерального директора французької державної фінансової установи Caisse des Depots.

Закінчила Паризький інститут політичних досліджень, є випускницею Національної школи управління. Також навчалася в Школі державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини