RU

У Дніпрі завершили випробування двигунів верхнього ступеня ракети Циклон-4

13.08.2020, 10:43
У Дніпрі завершили випробування двигунів верхнього ступеня ракети Циклон-4 - Фото
Фото: КБ Південне

У Дніпрі на потужностях конструкторського бюро Південне успішно завершені заключні випробування рідинної реактивної системи (РРС) верхнього ступеня ракети Циклон-4. Про це повідомила прес-служба КБ Південне.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Випробування пройшли тиждень тому.

5 серпня відбулися основні вогневі випробування: система відпрацьовувала циклограму включень рідинних ракетних двигунів малої тяги, яка була наближена до реальної польотної. 7 серпня проведені доповнюючі випробування: виконувалося напрацювання ресурсу включень.

Натисніть, щоб збільшити:

Кожен із 10 двигунів виконав близько 40 000 включень, а загальне вогневе напрацювання кожного склало майже 2000 секунд.

Дивіться відео: У Дніпрі закінчили тести "верхнього" двигуна для нової ракети Циклон-4М

У бюро пишуть, що випробування завершили повний цикл наземного відпрацювання системи і "остаточно підтвердили працездатність обраної конструкції і її вузлів" у заданих умовах.

ДОВІДКА. Циклон-4/М - проект українського космічного ракетного комплексу легкого/середнього класу, призначений для оперативного і високоточного виведення на орбіти космічних апаратів: до 5,5 т на екваторіальну висотою 500 км і 1,8 т - на геоперехідну. Навесні 2017-го КБ повідомило, що веде розробку двоступеневої Циклон-4М для запуску з космодрому в Канаді.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини