RU

У БЮТ пропонують зменшити податкове навантаження на малий бізнес

22.03.2010, 10:40

Блок Юлії Тимошенко ініціює зменшення податкового навантаження на малий бізнес і обмеження втручання державних органів у господарську діяльність. Про це йдеться у проекті Закону "Про сприяння розвитку малого і середнього підприємництва", зареєстрованого у Верховній Раді 17 березня.

Автор законопроекту, народний депутат від фракції БЮТ Олег Ляшко, зокрема, пропонує звільняти на один рік фізичних осіб-підприємців або підприємства, які віднесені законом до малих, від сплати місцевих податків і зборів і орендної плати за користування комунальним майном з метою сприяння розвитку пріоритетних для певної територіальної громади видів діяльності.

Також згідно з документом передбачено спрощення процедури виділення підприємцям земельних ділянок, державного і комунального майна для передачі в оренду без права викупу і передачі в суборенду. Крім того, у разі прийняття документа підприємці дістануть право протягом 30 днів усувати виявлені органами державного контролю порушення без сплати штрафів.

Крім того, бютівець пропонує, щоб підприємці, які не мають найманих осіб і займаються виключно виробництвом, платили тільки місцеві податки та збори.

Олег Ляшко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини