RU

У БЮТ пропонують платити податок на прибуток авансом

02.09.2009, 10:38

Верховній Раді України пропонують законодавчо ввести сплату до бюджету авансових внесків з податку на прибуток підприємств. Про це йдеться у законопроекті "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" N5082, зареєстроване народним депутатом від фракції БЮТ Олегом Ляшком 1 вересня 2009 року.

Як відзначає автор законопроекту, зміни, яка пропонується внести у Закон "Про оподаткування прибутку підприємств", спрямовані на забезпечення надходжень державного бюджету в умовах фінансової кризи і уникнення ризиків зриву виконання бюджетних призначень з податку на прибуток у 2009 році.

"З метою рівномірного надходження податку до бюджету в умовах фінансової кризи законопроектом пропонується ввести сплату до бюджету в першому і третьому місяцях календарного кварталу авансових внесків з податку на прибуток, визначених як 1/12 суми нарахованого податку на прибуток за попередній календарний рік. Це дозволить на законодавчих основах залучати до бюджету щомісяця близько 3,8 млрд.грн.", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Передбачається, що авансові внески платяться до бюджету до 20 числа першого і третього місяців кожного календарного кварталу. Платник податків зменшує суму нарахованого податку на прибуток звітного періоду на суму авансового внеску, сплаченого протягом такого звітного періоду.

Олег Ляшко: біографія і добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини