RU

У Бродського хочуть зробити справжнє "єдине вікно"

26.08.2010, 17:30

Документи на отримання дозволу і відповідно самі дозволи будуть видаватися через адміністратора дозвільного центру, який працюватиме за принципом "єдиного вікна". Про це повідомила в ефірі "Українського бізнес каналу" заступник голови Держкомпідприємництва Галина Яцишина.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі комітету, зокрема, Г.Яцишина повідомила, що на сьогодні Держкомпідприємництва продовжує роботу з приведення в порядок і оптимізації роботи дозвільної системи в Україні. За її словами, проведені комітетом перевірки показали, що велика кількість дозволів видається сьогодні не в дозвільних центрах.

"До 1 вересня буде завершена їхня перевірка, після чого будуть прийматися серйозні кадрові рішення. Не може дозвільний центр великого району видавати 1-2 дозволи в квартал. Це означає, що їх отримують поза центром", - зазначила Г.Яцишина.

Держкомпідприємництва планує підвищити статус державного адміністратора і упорядити питання його призначення і звільнення.

До Дня підприємця, який відзначається у першу неділю вересня, завершить роботу комісія з проведення конкурсу на найкращий дозвільний центр і найкращого адміністратора. Досвід найкращих фахівців буде використовуватися для впровадження у різних регіонах України, зазначають у Держкомпідприємництві.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини