RU

У Бойка рапортують про зниження цін на АЗС

26.05.2011, 09:47
У Бойка рапортують про зниження цін на АЗС - Фото
505353370cf9e121503ac8cb01a7bd7a.jpg

У Бойка рапортують про зниження цін на АЗС

Мережа найбільшого вітчизняного оператора ринку нафтопродуктів "Укрнафта" почала зниження цін.

Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики і вугільної промисловості, учора в Україні на всіх автозаправних станціях цієї мережі зафіксовано зниження ціни на дизельне паливо.

В Міненерго чекають, що за цим прикладом підуть й інші оператори ринку, оскільки протягом останніх двох тижнів на світовому ринку спостерігається тенденція до зниження цін на нафту.

Нагадаємо, що 17 травня 2011 року експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерго рекомендувала трейдерам нафтопродуктів в зв'язку з надлишком на ринку дизельного палива знизити його вартість до 9,6 грн. за літр.

Головуючий на цьому засіданні експертно-аналітичної групи голова Міненерго Юрій Бойко відзначив, що держава зважено підійшла до функціонування ринку - знизила акцизи на паливо і ввела відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Як вказав Юрій Бойко, важливо, щоб і надалі відносини між державою і нефтетрейдерами були партнерськими, а домовленості дотримувалися.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини