RU

У Азарова згодні доопрацювати Житловий кодекс

14.02.2011, 13:05
У Азарова згодні доопрацювати Житловий кодекс - Фото
182d2caf0cc5c7f7e0aa4cdd47a9a527.jpg

У Азарова згодні доопрацювати Житловий кодекс

Кабінет Міністрів України готовий доопрацювати Житловий і Трудовий кодекси. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, виступаючи на засіданні погоджувальної ради.

"Ми підтримуємо підхід за Трудовим і Житловим кодексами. Уряд доопрацює проект Житлового кодексу. До Кабміну надійшло багато критичних і конструктивних зауважень. Ми зацікавлені, щоб рішення було збалансованим", - сказав А. Клюєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Перший віце-прем'єр зазначив, що 117 реформаторських законопроектів, анонсованих Кабміном перед початком сесії Верховної Ради, відпрацьовуються у плановому порядку. "У березні вони частково будуть подані в парламент", - додав він.

Нагадаємо, до цього Голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що у вівторок, 15 лютого, парламенту запропонують зняти з розгляду проект Житлового кодексу.

Спочатку планувалося, що на цій сесії парламент прийме закон про пенсійну реформу, новий Митний кодекс, розгляне у другому читанні Трудовий і Житловий кодекси.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини