RU

У Азарова запропонують МВФ альтернативу підвищення пенсійного віку

03.11.2010, 13:25
У Азарова запропонують МВФ альтернативу підвищення пенсійного віку - Фото
7238b8090c9a80373d90290b6cc14ef6.jpg

У Азарова запропонують МВФ альтернативу підвищення пенсійного віку
Кабінет Міністрів України знайшов компенсатори, які дозволять не підвищувати пенсійний вік, і збирається обговорити це питання на перемовинах із Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомив журналістам Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про майбутню роботу із місією МВФ, С.Тігіпко зазначив: "Я можу сказати, що чотири основні проблемні питання ми будемо обговорювати. Це виконання бюджету, я думаю, буде питання з виконання бюджету НАК "Нафтогаз України", є зауваження і пропозиції МВФ до Податкового кодексу і, безумовно, нас буде непокоїти початок пенсійної реформи, оскільки це надзвичайно чутливе питання, особливо щодо підвищення пенсійного віку для жінок. Можу сказати, що ми знайшли компенсатори, які зможуть фінансово зняти це питання для того, щоб ми не піднімали вік для жінок. Ми вчора вже остаточно прийняли відповідне рішення, прорахували його і до перемовин із МВФ готові. Зараз буде надзвичайно важливим їхнє сприйняття цих пропозицій".

С.Тігіпко не став уточнювати, яке саме вирішення питання знайшов український уряд, відзначивши тільки, що за фінансовим ефектом цей варіант має повністю компенсувати втрати від того, що пенсійний вік підвищуватися не буде, а також він зазначив, що компенсатори планується визначити у прибутковій частині держбюджету.

Нагадаємо, що Україна взяла на себе зобов'язання перед МВФ до кінця 2010 року почати поступове підвищення пенсійного віку для жінок.

Місія МВФ, яка почне роботу в Україні сьогодні, 3 листопада, збирається поговорити з українською владою про дефіцит державного бюджету, інфляції, податки і виконання інших зобов'язань перед МВФ.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини