RU

У Азарова запланували податковий "лікбез"

08.12.2010, 11:40
У Азарова запланували податковий
829c749c7397189efe0956973d097d45.jpg

У Азарова запланували податковий "лікбез"
Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив провести активну роз'яснювальну роботу за новим податковим законодавством. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що вчора він підписав розпорядження про негайну розробку всіма міністерствами і відомствами нормативних актів, які повинні забезпечити введення у дію Податкового кодексу. За його словами, саме ця нормативна база повинна забезпечити ефективне управління ризиками, які неминуче виникають при проведенні реформ.

"Податкова реформа стала правовою реальністю, вона є рятувальним колом для нашої економіки і єдиним шляхом до створення нових робочих місць і збільшення заробітних плат і пенсій", - зазначив глава уряду.

Він наголосив, що має провестися активна роз'яснювальна робота за новим податковим законодавством і введення його у дію. М.Азаров наголосив, що треба якнайшвидше надрукувати необхідну кількість примірників Податкового кодексу, супутніх нормативних документів, забезпечити доступ до них в Інтернеті, щоб зробити можливим інтерактивне вивчення податкового законодавства.

"Усі розуміють, що часу надзвичайно мало, але це не повинне позначатися на якості підготовлених документів і своєчасності їхньої подачі в Кабінет Міністрів", - сказав він.

Він також звернув увагу на те, що Міністерство фінансів України і Державна податкова адміністрація повинні негайно організувати навчання співробітників податкової служби і провести широку роз'яснювальну роботу серед платників податків. "У найближчий місяць головним завданням роботи цих служб повинні стати консультативні послуги, а не фіскальні вимоги", - наголосив він.

Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у новій редакції з пропозиціями глави держави. 3 грудня Президент України підписав документ, а 4 грудня він був опублікований в офіційному виданні парламенту "Голос України".

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини