RU

У Азарова запевняють, що проблем з борошном не буде

17.02.2011, 09:45
У Азарова запевняють, що проблем з борошном не буде - Фото
f81b9e1ad364b722fc27c51affe740fe.jpg

У Азарова запевняють, що проблем з борошном не буде
Україна має достатній запас зерна, щоб забезпечити потреби населення у борошні у повному обсязі. Про це заявив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов сьогодні на брифінгу.

Як повідомляє Департамент інформації і комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, В.Копилов переконаний, що запаси зерна і борошна в Україні сьогодні виключають проблеми з реалізацією цього товару в роздрібних торгових мережах.

"Завдяки заходам, які уряд зробив раніше, зерна, слава Богу, в Україні цілком вистачає. Більше того, у нас зерна і борошна не просто досить, а більше норми", - зазначив він, коментуючи інформацію про те, що у магазинах ніби виник дефіцит муки.

За його словами, таку ситуацію можна пояснити виключно штучним ажіотажем і прагненням отримувати надприбутки. "Це ажіотаж, не більше. Сьогодні відбувається гонитва за тим, щоб отримати надприбутки", - наголосив чиновник.

Як пояснив В.Копилов, внаслідок введення квотування на реалізацію зерна на експорт, ціна на цей продукт на внутрішньому ринку вдвічі нижча зовнішньої. До того ж сформовані достатні запаси зерна для внутрішнього споживання.

"До нового врожаю зерна досить. Стверджую, що проблем з борошном у 2011 році в Україні взагалі бути не може, бо всіх ресурсів у нас цілком досить", - зазначив він. Водночас чиновник наголосив, що рентабельність зерна за внутрішніми цінами на сьогоднішній день досить висока, вона покриває не тільки всі витрати, але і дає високий рівень прибутку.

В.Копилов також нагадав, що Прем'єр-міністр вже розпорядився, щоб Міністерство аграрної політики і продовольства, а також Держрезерв пришвидшили роботу з забезпечення внутрішнього ринку достатніми обсягами борошна. "Зерна вистачає, борошномельних потужностей вистачає, тому ніякої біди з борошном не буде", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше директор Департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства України Анатолій Розгон заявив, що ціни на борошно зростати не будуть.

Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>
Харчова промисловість: добірка новин>>>
Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини