RU

У Азарова заклали в проект держбюджету зростання ВВП на 5,5%

14.09.2011, 10:33
У Азарова заклали в проект держбюджету зростання ВВП на 5,5% - Фото
e4039ac7e5d3e1f04209d1f53c26f439.jpg

У Азарова заклали в проект держбюджету зростання ВВП на 5,5%

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні планує затвердити державну програму соціально-економічного розвитку і проект держбюджету на 2012 рік. Про це повідомив, відкриваючи засідання уряду, прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Вперше уряд розглядає ці визначальні документи синхронно і на середньострокову перспективу. Таким чином, ми одночасно визначимо програму роботи уряду і бюджетні ресурси на її виконання. Ця непересічна подія", - сказав Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На його думку, це стало можливим завдяки реалізації програми президента і стабільності органів влади.

"Нарешті ми можемо закладати параметри прогнозованого соціального розвитку країни на декілька років вперед. Громадяни і бізнес отримають зрозумілий дороговказ, куди і яким чином буде рухатися Україна", - сказав він.

Глава уряду зазначив, що для розробки бюджету були використані зважені показники. Зокрема, зростання реального валового внутрішнього продукту передбачалося на рівні 5,5%, а скорочення дефіциту державного сектора - до 2,5%.

"Це наша гарантія стійкості фінансової системи держави при будь-якому розвитку подій", - сказав він.

Нагадаємо, голова Мінфіну Федір Ярошенко пообіцяв, що уряд подасть 15 вересня до Верховної Ради проект держбюджету-2012.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини