RU

У Азарова визначилися з реалізацією нацпроектів Януковича

09.12.2010, 13:50
У Азарова визначилися з реалізацією нацпроектів Януковича - Фото
6046366064b44647e3ee7f15b880e97b.jpg

У Азарова визначилися з реалізацією нацпроектів Януковича

Кабінет Міністрів України 8 грудня 2010 року затвердив перелік "Національних проектів" у пріоритетних напрямах соціально-економічного розвитку держави і "Положення про Національні проекти".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Укрнацпроект", у "Положенні" вперше закріплений принципово новий проектний підхід державного управління, за яким вводиться персональна відповідальність і конкретні терміни реалізації завдань. Також створений практичний механізм для реалізації державно-приватного партнерства, затверджений Законом "Про державно-приватне партнерство", який був прийнятий Верховною Радою 1 липня 2010 року.

"Через 20 років української державності вперше вдалося усунути радянську систему, коли діяльність державних органів була спрямована не на результат, а на процес, тобто не на виконання конкретних завдань з особистою відповідальністю, а на діяльність загалом. На основі "Національних проектів" створено механізм державно-приватного партнерства, який дасть змогу пожвавити мертву державну власність, яка вже роками лежить тягарем на бюджеті країни", - заявив глава робочої групи "Національні проекти" комітету з економічних реформ Владислав Каськів.

У затверджений Кабміном перелік "Національних проектів" увійшли: "LNG Термінал" - морський термінал з прийому зрідженого природного газу; "Енергія природи" - будівництво комплексу вітрових, сонячних і малих гідроелектростанцій, виробництво твердого альтернативного палива; "Доступне житло" - система проектів комплексного будівництва доступного житла; "Нове життя" - нова якість охорони материнства і дитинства; "Чисте місто" - система комплексів з перероблення твердих побутових відходів; "Якісна вода" - забезпечення населення України якісною питною водою; "Відкритий світ" - створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня; "Місто майбутнього" - формування стратегічного плану і системи проектів розвитку міста (пілот - Київ); "Повітряний експрес" - залізничне пасажирське сполучення м. Київ - МА "Бориспіль" і будівництво інших інфраструктурних об'єктів МА "Бориспіль"; "Дунайський коридор" - розвиток транспортного з'єднання і судноплавства у дунайському регіоні; "Олімпійська надія - 2022" - створення спортивно-туристичної інфраструктури.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович 8 вересня підписав Указ "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів у пріоритетних напрямах соціально-економічного і культурного розвитку", в якому, зокрема, доручив уряду запропонувати зміни до законодавства з метою ввести статус Національних проектів, а також у двомісячний термін розробити і затвердити до 10 національних проектів щодо кожного з чотирьох напрямів, підтриманих Комітетом з економічних реформ.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини