RU

У Азарова виключили можливість одностороннього розриву газових контрактів з Росією

09.09.2011, 13:44
У Азарова виключили можливість одностороннього розриву газових контрактів з Росією - Фото
f6a790d02a0133f08a15fc9472ee43dd.jpg

У Азарова виключили можливість одностороннього розриву газових контрактів з Росією

Україна буде сумлінно виконувати підписані на початку 2009 року газові угоди з Росією, хоча вважає кабальними їх умови і домагається їх перегляду. Про це заявив прес-секретар прем'єра України Віталій Лук'яненко.

"Прем'єр України твердо й послідовно заявляв, що хоча вважає договір кабальним і не відповідаючим стратегічним інтересам українсько-російської співпраці, проте наголошує, що Україна буде виконувати сумлінно договір по всіх пунктах, по всіх позиціях до того моменту, поки ми не переконаємо наших партнерів, що необхідно переглянути ці несправедливі умови і поки не укладемо новий договір", - сказав Лук'яненко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Раніше російський президент Дмитро Медведєв в інтерв'ю телеканалу Євроньюс в Ярославлі звинуватив Україну нібито в намірі порушити договір. Тоді Медведєв заявив: "Коли наші колеги, партнери, президент України, прем'єр-міністр України кажуть: "Цей договір несправедливий, він нехороший, він типу від лукавого, і ми його не будемо виконувати", послухайте, це ні в які ворота не лізе! Всі договори доти, поки вони не спростовані певним чином в судовому порядку або не припинені сторонами, підлягають виконанню".

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини