RU

У Азарова хочуть ліквідувати зарплатну зрівнялівку

11.05.2011, 11:55
У Азарова хочуть ліквідувати зарплатну зрівнялівку - Фото
972e1c495bb4e2759283ef7c3545886d.jpg

У Азарова хочуть ліквідувати зарплатну зрівнялівку
Кабінет Міністрів України збирається ліквідувати зрівнялівку в оплаті праці. Про це заявив Прем'єр-Міністр України Микола Азаров (на фото)під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що в умовах подорожчання світових ресурсів, уряд України першочергову увагу має звернути на збільшення соціального захисту громадян. За його словами, на сьогодні в оплаті праці сформувалися перекоси і диспропорції.

"З одного боку, рівень оплати праці надзвичайно низький, з іншого - зрівнялівка в оплаті праці викликає почуття несправедливості", - наголосив він. За словами прем'єра, особливо актуальна ця проблема для працівників бюджетної сфери.

"За чотири місяці цього року економіка продемонструвала зростання на 5%, прибутки бюджету, порівняно з минулим роком, також зросли. Тому уряд починає пришвидшене збільшення заробітної плати для працівників бюджетної сфери", - заявив він.

За словами М.Азарова з 1 липня 2011 року буде достроково збільшено розмір посадового окладу співробітникам першого тарифного розряду, до того ж раніше це збільшення очікувалося з 1 жовтня.

Отже, ми на три місяці раніше ліквідуємо розрив між посадовим окладом і мінімальною заробітною платою. "Більше того, ми починаємо ліквідацію зрівнялівки в оплаті праці працівників 1-7 тарифних розрядів", - наголосив він. Глава уряду зазначив, що таке збільшення торкнеться 3,5 млн. працівників у країні.

"Завдяки таким крокам заробітна плата вчителя збільшиться у поточному році у середньому на 170 грн., лікаря-хірурга на 200 грн.", - сказав він.

Крім того, М.Азаров сказав, що уряд впровадить виплату разової грошової допомоги випускникам медичних і фармацевтичних вишів, які висловлять бажання працювати у сільській місцевості і укладуть відповідний договір мінімум на три роки. Розмір такої виплати складе п'ятикратний розмір мінімальної заробітної плати.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини