RU

У Азарова готують бюджет на "непростий рік"

10.08.2011, 12:02
У Азарова готують бюджет на
8f4bdaaa414e7fa3afdd38e9a13e501f.jpg

У Азарова готують бюджет на "непростий рік"

У Міністерстві фінансів України завершується робота над проектом державного бюджету на 2012 рік. Про це повідомив сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров заявив про необхідність готувати бюджет з великим запасом міцності. "Образно кажучи, створити захисну греблю проти можливих викликів і ризиків на світовому ринку. Тому бюджет повинен бути вкрай економним. Дефіцит бюджету треба звести до мінімуму. Націлити державні витрати на соціальний захист і на створення резервів і ресурсів, які дозволять пережити непростий час", - наголосив прем'єр.

Зі слів Азарова, головна задача уряду в бюджетному процесі - створити умови для гідної конкуренції вітчизняного товаровиробника, який зіткнувся з напливом дешевої, але нерідко низькосортної продукції. "Базуватися наші бюджетні плани повинні на програмі імпортозаміщення, розробку якої завершує Мінекономрозвитку. Я доручаю Андрію Петровичу Клюєву прискорити цю роботу, на основі консультацій з учасниками ринку по галузях визначити цілком конкретні проекти, які держава підтримає, і інтегрувати програму імпортозаміщення в плани соціально-економічного розвитку наступного року", - зазначив він.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини