RU

У Азарова через місяць почнуть пенсійну реформу

05.10.2010, 14:30
У Азарова через місяць почнуть пенсійну реформу - Фото
bcdd86457a6e873f2e3fa871f566bca9.jpg

У Азарова через місяць почнуть пенсійну реформу

Уряд України планує почати через місяць перший етап пенсійної реформи, що дасть змогу скоротити дефіцит Пенсійного фонду України. Про це Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко сказав сьогодні у Москві під час інвестиційного форуму "Росія кличе!", організованого "ВТБ Капітал".

"Дотації Пенсійного фонду цього року повинні скласти близько 2,6% ВВП і тенденція була на збільшення такої дотації. Ми плануємо вже буквально через місяць почати перший етап пенсійної реформи, яка змінить цю тенденцію. Ми підемо на досить рішучі дії", - сказав С.Тігіпко, якого цитує УНІАН.

С.Тігіпко також повідомив, що після рішення Конституційного Суду, в Україні почнеться адміністративна реформа, яка дасть змогу скоротити адміністративні витрати. "Цього року ми скоротили адміністративні витрати на 10%, у 2011 році, як мінімум, на 10% планується скорочення", - сказав С.Тігіпко.

На його думку, так, буде стабілізовано фінансове становище України.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України (постанова N626 від 21 липня того року) затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2010 рік. Прибутки ПФУ в 2010 році будуть становити 165,686 млрд. грн., зокрема власні надходження - 124,815 млрд. грн. До того ж витрати заплановані на рівні 192,282 млрд. грн. Покриття дефіциту коштів ПФУ на рівні 26,595 млрд. грн. буде відбуватися за рахунок коштів державного бюджету.

В Україні пенсійна реформа впроваджується шляхом прийняття законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" і "Про недержавне пенсійне страхування". Пенсійна реформа передбачає введення трьохрівневої системи пенсійного забезпечення. Для створення другого рівня пенсійної системи необхідно зменшити відсоток відрахувань для першого (обов'язкового) рівня і направити ці кошти на другий (накопичувальний) рівень.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини