RU

У 88 % перевірок харківський держрегулятор виявив неякісну продукцію

06.10.2008, 13:50

За 9 місяців 2008 року державним наглядом Державного підприємства "Харьківстандартметрологія" проведено 428 перевірок, до того ж під час 378 перевірок (у 88 % випадків) було виявлено факти випуску неякісної продукції і порушень вимог нормативної документації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Харьківстандартметрологія", було перевірено продукцію на загальну суму 52,3 млн. грн., що вдвічі більше, ніж за той же період 2007 р. До того ж вартість продукції, яка не відповідала вимогам нормативних документів і не потрапила до споживачів, становила 5,7 тис. грн.

Загальна сума штрафних санкцій, застосованих за 9 місяців 2008 р., становила 485,4 тис. грн., з яких до бюджету сплачено 457,3 тис. грн.

До того ж у 61 випадку заборонено реалізацію певного найменування продукції, в 307 випадках заборонено реалізацію перевірених партій продукції. На 328 посадових осіб складено адміністративні протоколи на суму 57,3 тис. грн.

Нагадаємо, ДП "Харьківстандартметрологія" здійснює випробування різного роду продукції як зробленої підприємствами регіону, так і завезеної з-за кордону. Державна випробувальна лабораторія акредитована на відповідність міжнародному стандарту ISO-17025. Згідно із заявленою сферою акредитації, лабораторія проводить випробування за показниками безпеки: харчової, сільськогосподарської продукції і сировини; фарфорово-фаянсових, керамічних виробів і виробів із скла; миючих засобів, парфюмерно-косметичних виробів і засобів побутової хімії; тютюну і тютюнових виробів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини