RU

У 2011 році уряд зосередиться на приватизації енергетики

15.12.2010, 12:37
У 2011 році уряд зосередиться на приватизації енергетики - Фото
825fa2ea7946bbaefc76e545b4305944.jpg

У 2011 році уряд зосередиться на приватизації енергетики
Основу приватизації наступного року складуть підприємства енергетичної галузі. Про це повідомив сьогодні журналістам глава Фонду державного майна України Олександр Рябченко (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Рябченко зазначив, що після того, як Президент України Віктор Янукович скасував заборону Віктора Ющенка, енергетичну галузь, зокрема, підприємства теплогенерації можна готувати до приватизації. "Зняті заборони, встановлені рішенням Ради національної безпеки і оборони і Указом Ющенка. Тепер ці підприємства можна готувати на приватизацію. Я думаю, це буде головний продаж наступного року - теплова генерація, обленерго", - наголосив він.

Водночас глава ФДМУ зазначив, що підготовка цих підприємств до приватизації ще не почалася, оскільки немає відповідних рішень. "Має бути урядове рішення, і тільки після цього починається підготовка", - пояснив він.

За словами О.Рябченка, у бюджеті на 2011 рік прибутки від приватизації заплановані на рівні 10 млрд. грн. На його думку, якщо підприємства енергетичної галузі вдасться виставити на продаж наступного року, цей план буде виконано.

Нагадаємо, раніше Президент України своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 22 жовтня "Про ситуацію у сфері приватизації державного майна", яким скасував заборону на приватизацію ряду стратегічних підприємств, зокрема, енергогенеруючих компаній "Дніпроенерго", "Центренерго", "Західенерго" і "Донбасенерго".

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини