RU

Тютюновий монополіст виграв у податківців суд на 226 млн грн

30.11.2020, 12:22
Тютюновий монополіст виграв у податківців суд на 226 млн грн - Фото
Ілюстративное фото: pixabay.com

Суд визнав протиправними і скасував податкові повідомлення-рішення про нарахування ТОВ "Тедіс-Україна" до сплати 226,4 млн грн податків. Про це свідчить постанова П'ятого апеляційного адміністративного суду від 11 листопада, пишуть Наші гроші.

Суд скасував податкове нарахування Тедісу за платем податок на прибуток в сумі 215,3 млн грн, ПДВ в сумі 7,39 млн грн і штраф 3,69 млн грн. Йшлося про заниження компанією податків на зазначені суми за 2015 рік.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Державна податкова служба за результатами перевірки дійшла висновку про заниження показника звіту "Фінансовий результат до оподаткування: прибуток" на суму 1,19 млрд грн.

Крім того, податківці встановили заниження Тедісом зобов'язання по ПДВ на суму 7,39 млн грн по господарських операціях з ТОВ "Будівельно-торгово-транспортна компанія" та ТОВ "Контакт МКС". Перевіряючі дыйшли до висновку, що надані Тедісом первинні документи хоча і відповідають зовнішнім формальними ознаками, але не відображають реального руху тютюнових виробів між Тедісом і його контрагентами, тобто недостовірними.

ТОВ "Тедіс Україна" зареєстровано на чотири кіпрські компанії: Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед, Ебромар Індастріз Лімітед, Лідертано Холдінгс Лтд і Пласідо Холдінгз Лімітед. Бенефіціарними власниками виступають одеський бізнесмен Борис Кауфман, а також Річард Доріан і Річард Даксбері з Англії.
  • Тедіс-Україна оскаржила в суді зазначені податкові повідомлення-рішення. 19 листопада 2019 року Одеський окружний адмінсуд задовольнив позов і скасував їх. 11 листопада 2020 року апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.
  • 25 листопада Північний апеляційний суд прийняв рішення на користь Антимонопольного комітету України при розгляді скарги компанії Тедіс Україна на штраф в 3,4 млрд грн.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини