RU

"ТВЕЛ" готова постачати паливо для українських АЕС

21.12.2009, 14:31

Україна і Росія повністю узгодили і підготували до підписання довгостроковий контракт на постачання палива для українських АЕС після 2010 року. Про це йдеться у звіті ВАТ "ТВЕЛ" за підсумками комерційної діяльності у 2009 році, де виокремлені ключові результати роботи на зовнішніх ринках.

Як повідомляє УНІАН, документ передбачає забезпечення російськими тепловиділяючими збірками (ТВЗ), мінімум, 12 енергоблоків протягом 10 років. Також розроблено обґрунтування цілей інвестування у проект типового регіонального заводу з фабрикації палива за кордоном.

ВАТ "ТВЕЛ" повідомляє, що збирається брати участь у конкурсній процедурі в Україні з вибору партнера для будівництва заводу.

Крім того, йдеться у документі, успішно здійснюється реалізація ліцензійного договору на передачу Україні технології виробництва комплектуючих ТВЗ з нержавіючої сталі. Виготовлення першої кваліфікаційної партії виробів заплановано на 2010 рік.

Нагадаємо, 24 листопада Міністр палива та енергетики України Юрій Продан повідомив, що довгостроковий контракт між НАЕК "Енергоатом" і ВАТ "ТВЕЛ" на постачання свіжого ядерного палива для українських АЕС після 2010 року буде підписано у першому кварталі наступного року.

Атомна енергетика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини