RU

"ТВЕЛ" і "Енергоатом" уклали додаткову угоду

29.12.2009, 14:50

ВАТ "ТВЕЛ" і ДП НАЕК "Енергоатом" уклали додаткову угоду до чинного довгострокового контракту на постачання ядерного палива на атомні станції України у 2010 році.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства палива та енергетики України, з метою планових перевантажень свіжого ядерного палива на українській АЕС у 2010 році з Росії буде здійснено 14 постачань палива.

Під час перемовин, які передували підписанню додаткової угоди, сторони узгодили вартість палива, графіки постачань і платежів. Ціна палива сформована на базі чинної методики формування ціни, яка засновується на принципах світових цін.

Нагадаємо, співпраця ВАТ "ТВЕЛ" з українською стороною почалася у 1996 році, коли російська компанія стала переможцем міжнародного тендера на постачання ядерного палива для реакторів української АЕС. У 1997 році компанії підписали контракт, який передбачає постачання палива до 2010 року включно.

У 2009 році завершується узгодження і майже підготовлено до укладення довгостроковий контракт на постачання палива для української АЕС після 2010 року.

Атомна енергетика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини