RU

Туркменістан хоче більших обсягів торгівлі з Україною

16.09.2009, 11:30

Нинішні обсяги товарообігу між Туркменістаном і Україною не відбивають у повній мірі колосальний потенціал. Про це заявив Президент Туркменістану Гурбангули Бердімухаммедов напередодні під час переговорів з Президентом України Віктором Ющенком.

Як повідомляє державне інформаційне агентство Туркменістану, Г.Бердімухаммедов переконаний у великому майбутньому торгово-економічного партнерства, що має колосальний потенціал. "Переконаний, що Туркменістан і Україна мають всі можливості для збільшення обсягів взаємної торгівлі, інвестицій, здійснення проектів у різноманітних галузях", - заявив голова Туркменістану.

За його словами, у Туркменістані працюють 24 підприємства з участю українського капіталу, реалізовано і реалізовуються 54 проекти на загальну суму понад $1 млрд. 545 млн. Як приклад спільної успішної роботи було названо проекти, довірені "Сумському науково-виробничому об'єднанню імені Фрунзе", що протягом багатьох років успішно зводить в країні великі об'єкти газової інфраструктури.

Одним із перспективних напрямів співпраці туркменський лідер назвав сільське господарство, де є всі можливості для взаємовигідного партнерства як в двосторонньому, так і в багатосторонньому форматі.

Нагадаємо, Президент України В.Ющенко з 14 вересня перебуває з офіційним візитом у Туркменістані.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини