RU

Турки купили золоторудну ділянку, Коломойський – марганцеву: підсумки аукціону Держгеонадр

23.12.2020, 20:25
Турки купили золоторудну ділянку, Коломойський – марганцеву: підсумки аукціону Держгеонадр - Фото
Фото: Держгеонадра/Facebook

Державна служба геології та надр провела електронні аукціони з продажу 13 спеціальних дозволів на розробку ділянок із покладами підземних вод, марганцевих руд, золота, лужних каолінів й опок. У процесі конкурентної боротьби загальна вартість лотів зросла вшестеро – з 6,5 млн грн до 38,4 млн грн, повідомляє пресслужба Держгеонадр.

Найбільш активна боротьба розгорнулася за лот із покладами марганцевої руди. В аукціоні брали участь сім компаній. Під час торгів стартова ціна виросла в 53 рази – зі 189 700 до 10 млн грн. Переможцем стала компанія Юнайдет Енерджі, яку  пов'язують з Ігорем Коломойським.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Вперше в історії України Держгеонадра виставила на електронні торги золоторудну ділянку. Жовтоводську площу отримала у власність на п'ять років компанія Спис України, яка заплатила за лот 5,73 млн грн за стартової ціни в 4,4 млн грн. Її власником зазначений громадянин Туреччини Фірат Чакмак. Компанія зареєстрована у Львові.

Значне збільшення ціни продемонстрували й інші лоти, зазначають у Держгеонадрах. Так ділянка Магнум із підземними водами виросла в ціні в 21 раз до 100 000 грн. Спецдозвіл на лужні каоліни продали за 5,7 млн ​​грн – зростання в 20 разів. Ціна чотирьох бурштинових ділянок зросла, в середньому, в 12,5 разів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини