RU

Туристичний збір вже приніс місцевим бюджетам 12 млн.грн.

05.08.2011, 14:04

Станом на 1 серпня, в Україні зібрано 12 млн.грн. туристичного збору. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник глави Державної податкової служби України Сергій Лікар.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Лікар зазначив, що найбільші надходження зафіксовані в Криму, Львівській області та в місті Києві.

Станом на 1 червня 2011 року рішення про введення туристичного збору прийняли 1617 місцевих рад, з них з максимальною ставкою збору (1%) – 1289 місцевих органів влади.

Зокрема, найвищі ставки затверджені в Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Харківській області, містах Києві та Севастополі.

Мінімальна ставка становить 0,5%, середня ставка по країні – 0,88%.

Туристичний збір нараховується лише на вартість проживання в готелі або приватному будинку, нараховується на ціну без ПДВ.

Лікар зазначив, що на даний момент жодних скарг на адміністрування або стягнення туристичного збору до податкової не надходило.

Відповідаючи на питання журналістів, він уточнив, що ці кошти будуть використані місцевими органами влади на розвиток туристичної інфраструктури.

Нагадаємо, відповідно до Податкового кодексу, з 1 січня в Україні в числі місцевих податків було введено туристичний збір. Він може складати від 0,5% до 1% вартості тимчасового проживання, без урахування витрат на харчування, побутові послуги, телефонні рахунки.

Оподаткування: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини