RU

Турчинов виключив компенсації за ліцензії для грального бізнесу

17.07.2009, 15:53

Ті, хто придбав ліцензії на ведення грального бізнесу, за час своєї діяльності отримали дохід, що в багато разів перевищує вартість цих ліцензій. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання, чи буде уряд компенсувати бізнесу вартість ліцензій на ведення грального бізнесу, термін дії яких не завершився на момент набуття чинності Законом "Про заборону грального бізнесу в Україні".

"Я думаю, що у тих, хто купив ліцензії, прибуток вже, напевно, у десять разів перевищив вартість цих ліцензій", - сказав О.Турчинов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О.Турчинов також вказав, що ухвалений парламентом закон чітко регламентує правові відносини держави, зокрема, Кабінету Міністрів і бізнесменів, які займалися гральним бізнесом. "Ніяких перехідних положень, ніяких відстрочок для діяльності тих, у кого не завершився термін дії ліцензії, в законі не передбачено. Крапка. Ми діємо в рамках закону і Конституції", - сказав він.

Нагадаємо, раніше представники грального бізнесу в Україні подали до суду позови до держави з вимогою повернути їм гроші, сплачені за отримання патентів.

Олександр Турчинов: біографія і добірка новин>>>

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини