RU

Турчинов просить Нацбанк показати доходи

30.10.2009, 11:10

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов пропонує Національному банку України надати в офіційному порядку інформацію про свої доходи і витрати. Про це він заявив в ефірі "5 каналу", коментуючи відмову НБУ профінансувати за рахунок своїх прибутків засоби із підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

"Уряд ніколи не піде на те, щоб перераховувати до бюджету неіснуючі доходи. Це категорично нами не сприймається, і цього ніколи не буде. Водночас Національний банк має представити Кабінету Міністрів інформацію про наявність реальних доходів", - сказав О.Турчинов, якого цитує офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Перший віце-прем'єр наголосив, що згідно з Законом про Державний бюджет Національний банк має перераховувати в держбюджет частину доходів. "Хоч, безумовно, коли виплачувати собі зарплати по 200 тисяч гривень кожного місяця, то доходи значно будуть меншими, ніж вони очікувалися в поточному році. Принаймні, коли нам дадуть офіційну інформацію щодо витрат і доходів Національного банку, тоді можна буде говорити, яка є різниця, і, згідно з Законом, ця різниця не повинна кимсь привласнюватися, а повинна працювати на бюджет, в цьому випадку - за рахунок цих доходів повинні бути профінансовані об'єкти Євро-2012 ", - вважає О.Турчинов.

Олександр Турчинов: біографія і добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини