RU

Ціни на продукти. АТБ веде переговори, щоб не допустити підвищення

16.03.2021, 16:05
Ціни на продукти. АТБ веде переговори, щоб не допустити підвищення - Фото
Фото: Борис Марков/Facebook

Найбільша в Україні мережа супермаркетів АТБ не планує піднімати ціни на певні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності. Про це компанія заявила у відповідь на інформацію про можливе підвищення цін.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Компанія АТБ-маркет спільно з Мінекономіки та іншими профільними відомствами плідно працює над стабілізацією ситуації з ціноутворенням і мінімізацією зростання цін на певні групи товарів і продукти харчування. Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів, щоб максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на свій товар", – заявляють в АТБ-маркет.

Відзначається, що всі 1208 супермаркетів торговельної мережі АТБ в 307 населених пунктах країни забезпечені товарами всіх категорій в повному обсязі. Компанія заявляє, що має достатню кількість товарних залишків на складах і розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту в разі його збільшення.

  • У кінці березня 2020 року мережа магазинів АТБ повідомила, що підвищує ціни на соціальні категорії продуктів і товари першої необхідності на тлі зростання закупівельних цін постачальників.
  • На початку березня 2021 року прем'єр-міністр  Денис Шмигаль заявляв, що уряд не планує встановлювати ціни на продукти харчування або націнку на них. За словами прем'єра, уряд має непрямі інструменти, серед яких – діалог з мережами ритейлу, постачальниками і сільгоспвиробниками через Мінекономіки.
  • За даними Держстату, інфляція в лютому порівняно з січнем склала 1%, за рік ціни зросли на 2,3%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини