Ціни на нафту впевнено зростають на тлі попиту і скорочення видобутку

26.05.2020, 10:20
Ціни на нафту впевнено зростають на тлі попиту і скорочення видобутку - Фото
Фото: depositphotos.com

Нафта дорожчає у вівторок на скороченні видобутку і зростаючому попиті: все більше автомобілів повертаються на дороги у той час, як у всьому світі послаблюються карантинні заходи, повідомляє Reuters.

До 9:12 за київським часом ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 2,17% - до $36,3 після зростання на 1,1% у понеділок. Ф'ючерси на WTI зросли на 3,73% до $34,49 за барель.

Ринок отримав підтримку на тлі новин із Росії, де видобуток нафти впав майже до цільового рівня на травень і червень - 8,5 млн барелів на добу в рамках угоди про скорочення виробництва ОПЕК+.

"Безумовно є відчуття, що ці скорочення пройшли так добре, як можна було очікувати", - сказав Деніел Гайнс, старший фахівець зі стратегії в області сировинних товарів в Australia and New Zealand Banking Group.

Країни ОПЕК+ планують на початку червня обговорити продовження скорочень для надання підтримки цінам, які все ще в мінусі приблизно на 45% від початку року.

  • 22 травня ціни на нафту обвалилися через рішення Китаю відмовитися від мети щодо зростання економіки на 2020 рік.
  • Цього місяця сира нафта подорожчала більш ніж на 80%. Це обумовлено скороченням нафтовидобутку і поступовим відновленням попиту на "чорне золото".
  • 20 травня Американська комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) рекомендувала брокерам і біржам підготуватися до можливого повторного падіння цін на нафту нижче нуля.

Читайте російською: Цены на нефть уверенно растут на спросе и сокращении добычи

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю