RU

Ціна на бензин: Кабмін і мережі АЗС підписали меморандум. Що в ньому

05.04.2021, 14:46
Ціна на бензин: Кабмін і мережі АЗС підписали меморандум. Що в ньому - Фото
Фото: Facebook ОККО

Кабінет міністрів і Нафтогазова Асоціація України від 2 квітня підписали меморандум про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України і задоволення потреб споживачів на період карантину та обмежень. Документ із боку уряду підписав міністр економіки Ігор Петрашко.

"За останні кілька тижнів ми провели багато зустрічей і дискусій із мережами АЗС. Підписання меморандуму – це свідчення того, що взаєморозуміння між державою і бізнесом є: компромісні рішення знайдені. Спільними зусиллями ми повинні забезпечити цінову стабільність на ринку нафтопродуктів", – зазначив Петрашко.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

За умовами меморандуму, Нафтогазова асоціація буде продовжувати популяризувати принципи прозорої і чесної конкуренції та сплати податків усіма учасниками ринку в повному обсязі, а також пропагувати дотримання принципів соціально відповідального ведення бізнесу з метою забезпечення споживачів якісними нафтопродуктами за ринковими цінами.

Асоціація також щомісяця надаватиме Кабміну інформацію щодо госпсуб'єктів і місць нелегального виробництва і реалізації нафтопродуктів.

Уряд у свою чергу зобов'язується протидіяти нелегальному виробництву та обігу палива (зокрема нелегальній діяльності підприємств, що здійснюють неповний цикл нафтопереробки).

Також Кабмін сприятиме диверсифікації джерел як із вітчизняних, так і з іноземних нафтопереробних заводів (не допускаючи будь-яких проявів дискримінації), вільного ціноутворення на ринку нафтопродуктів.

Компанії-учасники асоціації зобов'язалися продовжувати платити податки в повному обсязі, формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції і з урахуванням кон'юнктури на світових ринках.

Нафтогазова Асоціація України – галузеве об'єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. До складу асоціації входять 14 найбільших оптових, роздрібних, видобувних, переробних підприємств. Учасники асоціації забезпечують близько 50% роздрібної торгівлі і близько 80% ринку імпорту нафтопродуктів.

Читайте також

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини