Ціна коронавірусу для МАУ: 2000 скасованих рейсів і мільйони доларів втрат

12.03.2020, 13:58
Ціна коронавірусу для МАУ: 2000 скасованих рейсів і мільйони доларів втрат - Фото
Євгеній Дихне (Фото: особиста сторінка в Facebook)

МАУ очікує третю хвилю скасування рейсів через коронавірус. Розмір фінансових втрат для авіакомпанії обчислюється мільйонами доларів

оновлено

Ситуація з динамічним поширенням пандемії короновірусу в світі вносить зміни в плани польотів авіакомпанії МАУ. Про це Liga.net заявив президент авіакомпанії Євгеній Дихне.

"Станом на сьогодні ми перебуваємо в другій хвилі внесення змін до польотної програми. За нашими прогнозами найближчим часом настане третя хвиля, в результаті якої загальна кількість скасованих рейсів досягне 2000, що в процентному співвідношенні складе близько 35% від прогнозів на перший квартал 2020 року", - сказав Дихне.

За його словами, визначити розмір фінансових втрат авіакомпанії на даний момент складно, оскільки необхідний детальний аналіз впливу панічних настроїв пасажирів не тільки на поточну ситуацію, але також на плани щодо купівлі перельотів у весняно-літній навігації. Зокрема, сьогодні ми бачимо вкрай негативну тенденцію, пов'язану з тим, що наші пасажири не можуть планувати великодні свята і літній відпочинок, додав президент МАУ.

Неофіційно, знайомі зі станом справ в авіакомпанії МАУ джерела LIGA.net кажуть, що очікувані фінансові втрати авіакомпанії будуть обчислюватися мільйонами, а за песимістичними оцінками, десятками мільйонів доларів. Фінансові втрати багато в чому будуть залежати від результатів переговорів із контрагентами (наприклад, лізингодавцями) і дій держави щодо зниження тиску на бізнес у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Читайте також: Коронавірус в авіації: які права є у пасажирів

Читайте російською: Цена коронавируса для МАУ: 2000 отмененных рейсов и миллионы долларов потерь

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні