RU

Центренерго вказало на фірму-прокладку під час закупівлі вугілля у держшахт

17.03.2021, 18:57
Центренерго вказало на фірму-прокладку під час закупівлі вугілля у держшахт - Фото
Фото: depositphotos.com

Державні шахти з початку 2020 року не відвантажували вугілля  Центренерго за прямими договорами, а поставляли вугілля через приватну фірму Укрвуглезбагачення Груп, що суперечить наказу міністерства енергетики про заборону постачання вугілля через приватних посередників. Про це повідомляє пресслужба Центренерго.

Саме Укрвуглезбагачення не розрахувалася з державним вугільними шахтами, як результат, виникла заборгованість у розмірі 105 млн грн зі строком погашення в квітні, додають у Центренерго.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"Ситуація, що виникла в зв'язку з боргом Укрвуглезбагачення перед державними шахтами не є компетенцією Центренерго і потребує сприяння міністерства енергетики України та, ймовірно, втручання правоохоронних структур", – йдеться в повідомленні компанії.

Голова Львівської обласної держадмістрації Максим Козицький 9 березня в авторській колонці для видання Zaxid.net повідомив про закупівлі Укрвуглезбагачення вугілля у держпідприємства Львіввугілля для подальшого його перепродажу Центренерго.

"За січень-лютий цього року ця фірма купила в ДП "Львіввугілля" вугілля на суму понад 200 млн грн. За моїми даними, згодом це вугілля було перепродано на Центренерго. Навіщо потрібен цей недавно створений посередник, якщо Центренерго могло купити вугілля безпосередньо у Львіввугілля?" – написав Козицький.

Укрвуглезбагачення Груп створено 8 вересня 2020 року, зареєстровано в Києві. Статутний капітал 500 грн, основний вид діяльності – видобуток кам'яного вугілля. Єдиним власником компанії, за даними аналітичної системи YouControl, є Єрмолович Анастасія.

Кінцевим бенефіціарним власником цієї компанії вказано В'ячеслава Якубовського. Людина з таким же ім'ям і прізвищем за президентства Віктора Януковича очолювала Державне агентство екологічних інвестицій України.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини