RU

Центральний ГЗК Ахметова через суд позбувся податків на 1,1 млрд грн

20.07.2020, 11:47
Центральний ГЗК Ахметова через суд позбувся податків на 1,1 млрд грн - Фото
Фото: Метінвест

Дніпровський окружний адміністративний суд задовольнив позов ПрАТ "Центральний ГЗК" до Офісу великих платників податків Державної податкової служби (ДПС) про скасування попередніх податкових повідомлень. Рішення суду опубліковано на сайті Єдиного реєстру судових рішень, повідомляє Finbalance.

Суд визнав податкові претензії до Центрального ГЗК на суму 619 млн грн недійсними через неправильне визначення податковою об'єкта і бази оподаткування рентною платою за користування надрами.

Згідно з рішенням суду три податкові претензії, що стосуються рентної плати на суму 280 млн грн, 214 млн грн, і 125 млн грн, були анульовані через неналежні й неприпустимі докази, надані ДПС.

Раніше Третій апеляційний адмінсуд (м. Дніпро) відмовився задовольнити скаргу Офісу великих платників податків про перегляд рішення Дніпропетровського адмінсуду про скасування податкових зобов'язань Центрального ГЗК за 2018 рік.

Йшлося про два податкові повідомлення щодо податку на прибуток (сума - 486, 2 млн грн) і щодо ПДВ (23,4 млн грн).

Читайте також: Крах олігархів: Як Ахметов, Коломойський і Ко вже програли і нічого не зрозуміли

За перерахованими вище судових справах Центральному ГЗК вдалося позбутися податкових претензій на загальну суму в 1,1 млрд грн.

Центральний ГЗК входить до групи Метінвест, яка належить  Рінату Ахметову та Вадиму Новинському.  

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини